De Hooge Kampse Plas is een voormalige zandwinput die jarenlang voor een gedeelte is gebruikt als stortplaats. Utrechts Landschap en K3Delta zijn in het voorjaar van 2010 gestart met werkzaamheden om de plas opnieuw in te richten. Hierdoor kan de plas zich ontwikkelen tot een hoogwaardig natuurgebied op de kruising van de ecologische verbindingszones tussen het Kromme Rijngebied, de Utrechtse Heuvelrug en het veenweidegebied.

Utrechts Landschap en K3Delta zijn in het voorjaar van 2010 gestart met werkzaamheden aan de Hooge Kampse Plas bij De Bilt. De Hooge Kampse Plas is een voormalige zandwinput die jarenlang voor een gedeelte is gebruikt als stortplaats. Door de plas opnieuw in te richten kan deze zich ontwikkelen tot een hoogwaardig natuurgebied op de kruising van de ecologische verbindingszones tussen het Kromme Rijngebied, de Utrechtse Heuvelrug en het veenweidegebied.

Downloads en links
DatumOnderwerpLink
30-03-2020Beleidsnota 2020-2030Download notitie
Contact

Jelle de Wit

Leave a Reply

X