Skip to main content
dossier Hooge Kampse PlasNieuws

Klankbordoverleg Hooge Kampseplas van 7 april geannuleerd

Het klankbordoverleg van 7 april 2020 wordt ivm Corona-beperkingen geannuleerd. Na opheffing van deze beperkingen zal ik met een nieuw datumvoorstel komen. Ook de feestelijke oplevering wordt uitgesteld.

Via de Vogelwacht zijn we dinsdagmiddag geïnformeerd over een Fuut verstrikt in een (vis)net. Rob heeft geprobeerd met een boot het dier nog te bereiken en dat is niet gelukt. De volgende ochtend was de Fuut helaas overleden. Eea heeft Rob teruggekoppeld met betrokken melders, waarbij dank is uitgesproken voor de reddingspoging.

Het opschonen van de oevers ronden we deze week af. Maarten zal vandaag een eindinspectie uitvoeren. Het afdekken van de toegangsweg (zie bijlage) met grond is afhankelijk van aanbod van een geschikte partij grond. We wachten de keuringsresultaten af van een partij grond uit de Versteeglaan (Groenekan).

Over de voortgang van de werkzaamheden zal ik u op de hoogte houden.

Hopelijk tot gauw in goede gezondheid.

Wim Vermeule

Projectleider