Skip to main content

Beste leden van de Vereniging,

Blij dat de vakantie erop zit? Vast niet. Wat ons betreft mag deze nazomer zo mooi blijven als vandaag, 31 augustus. Het land is echter op heel veel fronten in rep en roer. De toekomst doet de wenkbrauwen fronsen, we besparen je een opsomming. Wat kunnen we er aan doen?
Onze focus ligt op Groenekan, waar we wel wat te zeggen hebben, hopen we. Onze mooie kern van de Gemeente de Bilt is ook aan verandering onderhevig. Er wordt aan alle kanten op de poorten geklopt. We hebben voor jullie vier onderwerpen gekozen die op dit moment bijzonder actueel zijn. Onze nieuwe wethouder heten we welkom, deze begint met een korte introductie. Daarna hebben we een vertegenwoordigers van de projecten bereid gevonden om een toelichting te geven op de ontwikkelingen: de hockeyclub, het Noorderpark, de nieuwe fase van het A27 project en het zonneveld.
Het belooft een informatieve avond te worden. Let op , we beginnen een half uur eerder dan aangekondigd om half 8.

Agenda

  • Welkom
  1. Introductie nieuwe kernwethouder voor Groenekan, Krischan Hagedoorn
  2. De stand van zaken in het Noorderpark en het golfproject (Bob van Ginkel)
  3. Wat betekent het spelen in de hoofdklasse van Hockeyclub Voordaan voor henzelf en het dorp, een visie op de ontwikkelingen zoals verkeer en parkeren (Pike Fabriek, voorzitter van Voordaan).
  4. Inzicht in de recente ontwikkelingen over de verbreding van de A27 (Rijkswaterstaat, projectleider Stephan Lahaye)
  5. Korte toelichting op de voortgang van het zonnepark en de verkeersremmende maatregelen op de Koningin Wilhelminaweg.
  • Afsluiting

Aanmelden is niet nodig. Iedereen is welkom.

datum:
donderdag 8 september 2022

aanvang:
19:30 uur (deur open 19:00)
locatie:
Groene Daan
aanmelden:
niet nodig, iedereen welkom