Skip to main content

Burgers eigenaar van landbouwgrond

Land van Ons is een coöperatie bestaande uit mensen die meer biodiversiteit in het Nederlandse landschap willen zien en daar zelf het heft voor in eigen hand nemen. Met de inleg van alle deelnemers koopt de coöperatie landbouwgrond. Iedere deelnemer heeft evenveel invloed in de coöperatie. Land van Ons heeft de afgelopen twee jaar meer dan een miljoen vierkante meter landbouwgrond kunnen kopen, dankzij de inmiddels meer dan 15.000 burgers die zich sinds de oprichting in 2019 aansloten bij de coöperatie.
Door met elkaar eigenaar te worden, kunnen we zelf voor verandering zorgen en zo het landschap beschermen en de biodiversiteit vergroten.
Onder het motto “Nederland is van ons allemaal” kan iedereen meedoen, daar hoef je niet rijk voor te zijn.
Meer informatie en aanmelden om mee te doen, vindt u op de website (zie button)