Skip to main content

Op 16 maart worden de gemeenteraadsverkiezingen gehouden. Wij als Groenekanners hebben iets te kiezen. Daarom organiseerde de Vereniging Groenekan op 21 februari 2021 een paneldiscussie voor de afvaardigingen van alle politieke partijen in De Bilt. Alle tien partijen waren vertegenwoordigd tijdens de zeer goed bezochte avond in De Groene Daan. Het was een unieke mogelijkheid om te horen wat de partijen voor ons in petto hebben.

Onder leiding van Tonny Groen werden de partijen bevraagd over hun visie, de standpunten en de concrete acties die voor het dorp zijn gedaan. De vragen hadden betrekking op verschillende onderwerpen zoals:

  • Bastionweg,
  • zonneweiden,
  • natuur,
  • verkeersveiligheid,
  • Noorderpark,
  • voorzieningen,
  • woningbouw.

Op de foto het standpunt van de partijen m.b.t. de gymzaal: die mag zo te zien blijven!

In de video ziet u een deel van het verloop van de avond.